» STRONA GŁÓWNA » MENU PRZEDMIOTOWE » Budżet Partycypacyjny » Budżet Partycypacyjny na 2024 rok » Zgłoszone projekty

Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez korektę przebiegu drogi powiatowej ul. Leśnej w Ossach - po przeprowadzonej weryfikacji projekt został skierowany pod głosowanie społeczne.Lokalizacja projektu: Ossy, ul. Leśna, gmina Ożarowice.

Koszt szacunkowy projektu: 270 000 zł.

Opis projektu:

Projekt będzie polegał na korekcie przebiegu drogi powiatowej 3201S ul. Leśna w Ossach.

W ramach zadania zostanie wybudowana nowa droga o nawierzchni asfaltowej i długości ok. 130 m wraz z utwardzonym poboczem i odwodnieniem w postaci rowu. Gmina zleciła opracowanie dokumentacji projektowej dla przedmiotowego zadania.

Odcinek drogi, stanowiącej ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 10 w Ossach składa się z trzech zakrętów. Istnieje konieczność likwidacji niebezpiecznych zakrętów.

Wytyczenie nowego przebiegu drogi powiatowej ul. Leśnej w Ossach poprzez budowę nowej drogi znacząco poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Projekt będzie służył wszystkim mieszkańcom sołectwa i nie tylko, ponieważ w chwili obecnej do naszej miejscowości, ze względu na jej walory przyrodnicze i zagospodarowanie terenu (plac zabaw, siłownia zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne i do piłki nożnej, ścieżki spacerowe) przyjeżdża również wiele osób spoza sołectwa.


Osoba wprowadzająca dokument: Anna Konieczko

Data wprowadzenia: 2023-05-11

Wyświetleń: 112

Załączniki:
Brak załączników w dokumencie.

Rejestr zmian:
Utworzenie dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2023-03-30
Edycja dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2023-05-11
POPRZEDNIE WERSJE »

« POWRÓT

WYDRUK